Universitatea Magicsnows
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt

In jos

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Empty Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt

Mesaj Scris de Vizitator Mier Iul 31, 2013 11:29 am

Andrey Shadow

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Tumblr_l0efnvk8BB1qatqpuo1_500
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Basic1
Nume:Shadow
Prenume:Andrey
*Prenume 2(optional):Dark
Varsta:16
Inaltime:1,73
Silueta:supla
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Origins2
Data nasterii:8 octombrie
Orasul unde te-ai nascut:Bucuresti
Localizare:Bucuresti/Snows
Nationalitate:romana
Familie:(nume/prenume/varsta/ocupatie)
~Mama:Kate Shadow
~Tata:Caesar Shadow
~*Frati/surori(optional):Leonys Shadow
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Likedislike3
Like:Rock/Metal, jocurile pe calculator, cititul, basket, alergatul, iesitul afara, ciocolata
Dislike: oamenii enervanti, frisca, ceaiul de musetel
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Abilities4
Abilitati:alege cateva dintre:citit minti/telepatie/magie cu mainile goale
Alte abilitati*:controlarea intunericului in totalitate/ super-auz
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Companion5
Nume:Colt
Specie: caine lup
Abilitati:Viteza-fulger/muscatura veninoasa (veninul poate omori pe oricine daca el vrea)
Caracteristici specifice:coltii lui extrem de ascutiti si lungi/
Imagine: Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Wolf
Om: Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Death.the.Kid.240.572931
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt History6
Pai... Sa incep sa va spun despre mine?OK.
M-am nascut in Bucuresti. Am dus o viata normala pana cand am implinit 10 ani si mi-am descoperit puterile magice de indata ce l-am "adoptat" pe Colt. Mai de graba el m-a adoptat pe mine. Atunci mi-a vorbit. Mi-a spus puterea care zace in mine, care asteapta sa fie scoasa la iveala, si asa s-a intamplat. El m-a invatat tainele magiei, cum sa o folosesc, cum sa o controlez, cum sa o fac sa-mi fie prietena. Parintii au uitat de mine si de fratele meu in urma cu jumatate de an si de atunci suntem la Snowns, dar ma mai intorc in orasul natal...Destul de des as putea spune. Acest uitat a fost provocat de o vraja foarte puternica, care nu poata fi rupta sub niciun mod, dar m-am acomodat aici. Sunt o fire prietenoasa, dar atunci cand ma enervez iese urat. Intr-adevar, de enervat ma enervez greu, dar nu vrei sa ma aduci in acest stadiu, crede-ma.
Parasesc MSU si ma alatur Umbrelor.

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Special7
Fac Parte din Elita Umbrelor, suntem 5.
Pot folosii magie sfanta.
Arma mea: http://static.zerochan.net/full/10/48/177410.jpg este alimentata de magia mea.


Leonys Shadow

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Kirigaya.Kazuto.240.1325991
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Basic1
Nume:Shadow
Prenume:Leonys a.k.a Leon/Lion
*Prenume 2(optional):
Varsta:16
Inaltime:1,72
Silueta:supla
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Origins2
Data nasterii:8 octombrie
Orasul unde te-ai nascut:Bucuresti
Localizare:Bucuresti/Snows
Nationalitate:romana
Familie:(nume/prenume/varsta/ocupatie)
~Mama:Kate Shadow
~Tata:Caesar Shadow
~*Frati/surori(optional):Andrey Shadow
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Likedislike3
Like:Rock/Metal, bascket, pizza, cititul, scrisul
Dislike:oamenii falsi, oamenii mult prea stricti, zmeura
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Abilities4
Abilitati:alege cateva dintre:telepatie/magie cu mainile goale/metamorfoza.
Alte abilitati*:super-auz
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Companion5
Nume:Fire
Specie:vultur
Abilitati:viteza-fulger/invizibilitate
Caracteristici specifice:o stea aurie pe piept
Imagine:Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Matte5436588
Om: Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Leo.Baskerville.240.1553689

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt History6
Viata mea a fost oarecum normala...Pana acum aproape 5 ani, chiar in ziua in care faceam 10. Eu si Andrey am putut sa ne alegem un cate un animal... el si-a ales un caine. Eu un vultur. De fapt... Mai de graba vulturul m-a ales pe mine. Din acel moment totul s-a schimbat. Acel vultur nu era un simplu vultur dresat... Era si inca este o creatura de aceeasi inteligenta cu a oamenilor... Si numele lui e Fire. Fire mi-a explicat cum sta treaba cu magia si m-a invatat sa o folosesc. Iar cand totul parea ca mergea cum nu se poate mai bine... Parintii mei m-am uitat. Si pe mine si pe fratele meu geaman.
Stiu ca nu semanam absolut deloc, dar asta e datorita familiarilor... Pana atunci eram aproape identici. Si acum sa ne intoarcem la partea cu uitatul... Dupa ce ne-au uitat am ratacit pe drumuri cateva zile, pana cand ne-a gasit un profesor(?) de la o asa zisa academie despre magie... Am hotarat sa mergem... Si de atunci si pana acum nu s-au intamplat prea multe lucruri... Dar presimnt ca asta se va schimba curand.
Am parasit MSU si m-am alaturat Umbrelor.

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Special7
Sunt in Elita Clanului. Suntem 5.
Sunt foarte bun manuitor al sabiei, asa ca l-am rugat pe Garnet sa-mi faca Elucidator-ul (sabia din poza).
Pot folosi magie demonica. Elucidator-ul poate sa fie alimentat si de catre magia mea, astfel atacurile sale devin mai puternice.


Ultima editare efectuata de catre Leonys Shadow in Sam Feb 22, 2014 12:29 pm, editata de 13 ori

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Empty Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose

Mesaj Scris de Vizitator Vin Aug 02, 2013 10:56 am

Drarcs Delhi

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Basic1
Nume:Delhi
Prenume:Drarcs
*Prenume 2(optional):
Varsta:3549 ani(ca om 20)
Inaltime: 1.9m
Silueta:supla, antrenata, solida
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Origins2
Data nasterii:25 august
Orasul unde te-ai nascut:Venetia
Localizare: Snows
Nationalitate: A fost in prea multe locuri pentru a avea una singura
Familie:(nume/prenume/varsta/ocupatie)
~Mama:Cygnus Delhi,5809,casnica
~Tata:Vittorio Delhi,5909,seful casei nobile Delhi
~*Frati/surori(optional):Felicia Lyra Delhi
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Likedislike3
Like: munca sa ca manager la parcul dwe distractii(pe care el si cu sora sa l-au fondat), sa citeasca mitologie si fantastic, sa ii ajute pe cei tineri
Dislike: oamenii ce se cred mai buni decat restul doar pentru ca sunt muuult mai bogati, linistea completa,
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Abilities4
Abilitati:alege cateva dintre:magie cu mainile goale/zbor fara magie.
Alte abilitati*:respiratia lui poate fi de toate tipurile(de foc, de gheata, de otrava, etc)
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Companion5
Nume:
Specie:
Abilitati:
Caracteristici specifice:
Imagine:

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt History6
Dracs si Felicia sunt parte a familiei nobile de dragoni Delhi,din sanul italiei.Au fost crescuti intr-un regim nobiliar,care l-au pastrat pana cand s-au gandit ca ar trebui sa renunte la locul de mostenitor si sa-l ofere verisorului lor,Syo. Dupa acest lucru cei doi frati calatoresc prin aproape toata lumea, singurul loc pe care il gasesc cu adevarat interesant este Snows, din Romania. Drarcs pleaca putin si prin alte orase ale tarii, ajungand in Bucuresti. Acolo ii descopera pe Andrey si Leonys, si observand ce puteri are arunca o vraja peste parintii lor pentru ai face sa uite de proprii copii. Ii lasa putin pe strazi si apoi apare el si le spune despre Snows. Cei trei se duc la Snows acolo unde Drarcs si Felicia isi creeaza un parc de distractii intitulat Delphic.

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Special7


Ultima editare efectuata de catre Andrey Shadow in Dum Noi 17, 2013 2:54 am, editata de 1 ori

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Empty Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose

Mesaj Scris de Vizitator Mier Noi 06, 2013 11:12 am

Garnet Rose
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt 34744476_p1_zps60dfce60
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Basic1
Nume:Rose
Prenume:Garnet
*Prenume 2(optional):-
Varsta:18
Inaltime:1.78
Silueta:Supla
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Origins2
Data nasterii:7 iulie
Orasul unde te-ai nascut:Bucuresti
Localizare:Snows
Nationalitate:Romana
Familie:(nume/prenume/varsta/ocupatie)
~Mama:Secret de stat
~Tata:Secret de stat
~*Frati/surori(optional):-
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Likedislike3
Like:Lupta, Capsunile, Ciocolata, Muzica
Dislike:Oamenii ce se cred superiori, Regulile, Plictiseala
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Abilities4
Abilitati:alege cateva dintre:magie cu mainile goale/viteza-fulger.
Alte abilitati*:Manuiesc destul de bine Crescent Rose...
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Companion5
Nume:-
Specie:-
Abilitati:-
Caracteristici specifice:-
Imagine:-

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt History6
Ce sa va zic... Ce sa va zic... Hai, bine. Incep. Ce-o iesi o iesi. *isi drege vocea* *zambeste*
M-am nascut intr-o familie de sortitori, deci stiam de la inceput ca o sa am si eu puteri magice. A fost foarte greu sa nu imi scape informatia asta pe undeva... Sau peste tot... Mi-am descoperit puterile din intamplare, la varsta de 11 ani cand, intr-o excursie la munte am alunecat si era cat pe ce sa cad cam... 300 de metri in gol. Am reusit sa ma prind de o stanca, dar nu as fi reusit sa ma tin prea mult acolo din moment ce stanca era foarte ascutita si abrupta... magia mea s-a manifestat prin faptul ca... am remodelat stanca in asa fel incat sa pot sa ma tin si sa ma urc inapoi pe platou. Si dupa am sters memoria profilor si colegilor pentru ca dadeam prea mult de banuit.
Antrenamentul cu armele l-am inceput la varsta de 8 ani. In a VIII-a, cand majoritatea lumii era ocupata cu invatatul pentru examene si restul eu m-am apucat sa construiesc Crescent Rose... Am terminat-o in 5 luni, 2 saptamani, 4 zile, 17 ore si 46 de minute(asta daca chiar va intereseaza).
Na, altceva... Nu cred ca mai am ce sa spun.

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Special7
Um... daca va intereseaza:
-Am o arma construita de mine si ma descurc foarte bine in manuirea ei...
-Conduc un magazin de arme de tot felul. Avem arme de foc, arme albe, munitie, etc, etc. A, avem si sali de antrenament. Si nu, nu puteti strica nimic pe acolo.
Si presupun ca atat. Cel putin momentan.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Empty Re: Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt

Mesaj Scris de Vizitator Vin Noi 29, 2013 10:58 am

Yuu/Eu Hellscythe

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Yuu_zps8c8d2c9f
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Basic1
Nume:Hellscythe
Prenume:Eucliwood
*Prenume 2(optional):-
Varsta:Secret
Inaltime:1.55
Silueta:Supla
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Origins2
Data nasterii:9 septembrie
Orasul unde te-ai nascut:A disparut de mult
Localizare:Snows
Nationalitate:Muulte
Familie:(nume/prenume/varsta/ocupatie)
~Mama:Decedata
~Tata:Decedat
~*Frati/surori(optional):-
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Likedislike3
Like:Ceaiul, Anime-urile, Manga
Dislike:Cuvantul "moarte" si tot ce e legat de el, Personele care iau viata altora, Persoanele ce se cred superioare, Bucatelele albe de la portocale si de la mandarine.
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Abilities4
Abilitati:alege cateva dintre:telepatie/magie cu mainile goale.
Alte abilitati*:Magie imensa, poate cea mai mare putere magica existenta pe Terra, Puterea de a invia mortii sub diferite forme: zombie, fantome, etc.
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Companion5
Nume:-
Specie:-
Abilitati:-
Caracteristici specifice:-
Imagine:-

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt History6
Cand era mai mica putea vorbii, deoarece puterea magica enorma pe care o are nu avea si atunci... Vine dintr-un loc de mult uitat si distrus. Un razboi a fost adus peste locul linistit in care locuia Yuu. Un razboi ce a distrus acel tinut. Yuu, pe atunci printesa, a ales sa primeasca puterea celorlalti 6 mari nobili pentru a infrange armata inamica. A fost un razboi lung si sangeros, iar ambele parti au avut de suferit. Totusi, nici una nu a castigat. Insula a inceput sa se distruga din cauza incarcaturii mult prea mari de magie care s-a folosit. Ambele partii au trebuit sa paraseasca insula si s-au indreptat in directii opuse. Yuu nu a putut niciodata sa-si ierte dusmanii pentru ca i-au distrus lumea. Ei nu au putut niciodata sa o ierte pe Yuu si pe ceilalti necromanti pentru ca aproape le-au exterminat rasa(se presupune ca nu ei au atacat primii, totutsi, niciodata nu se va putea sti cu siguranta). Yuu nu s-a putut ierta pentru ca ea insasi a distrus Paradisul pe Pamant...

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Special7
Vorbeste destul de rar, deoarece cuvintele pe care le spune pot sa devina realitate din cauza puterilor magice enorme pe care le are si pentru a comunica cu altii foloseste un carnetel(de obicei).

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Empty Re: Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt

Mesaj Scris de Vizitator Dum Ian 26, 2014 7:17 am

Leonys Mikoto Shadow

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Suoh.Mikoto.240.1251066
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Basic1
Nume:Shadow
Prenume:Leonys a.k.a Leo(prefer Leo)
*Prenume 2(optional):Mikoto
Varsta:27
Inaltime:1.85
Silueta:Supla
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Origins2
Data nasterii: 14 august
Orasul unde te-ai nascut:Bucuresti
Localizare:Snows
Nationalitate:Romana/Engleza/Germana/Japoneza, mai continui?
Familie:(nume/prenume/varsta/ocupatie)
~Mama:?
~Tata:?
~*Frati/surori(optional):?
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Likedislike3
Like:Rock/Metal, sa citesc, sa vanez, plimbarile prin padure
Dislike:Persoanele insistente, persoanele false, regulile
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Abilities4
Abilitati:alege cateva dintre:magie cu mainile goale/viteza-fulger.
Alte abilitati*:Focul imi apartine. Focul iadului.
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Companion5
Nume:Colt
Specie:Lup
Abilitati:Viteza ce o egaleaza pe cea a unui vampir si poate musca absolut orice specie si sa-i provoace daunele pe care le-ar provoca unui om
Caracteristici specifice:Blana argintie foarte stralucitoare si matasoasa
Imagine:
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Screenshot2012-02-02at75157PM

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt History6
M-am nascut in Bucuresti, dupa cum bine stiti, capitala Romaniei. Nu stiu nimic despre familia mea inafara de faptul ca toti sunt morti, fiind "adoptat" de Pheonix Delacroix, ce mi-a fost si imi este ca un frate mai mare. Cand el a venit aici ca profesor am fost tarat dupa el, nelasandu-ma sa raman singur acolo unde stateam inainte. Si asta inseamna ca nu cunosc pe nimeni aici. De aceea, cea mai mare parte a timpului de pana acum, mai ales ca e vacanta, am petrecut-o stand cu "fratele" meu, asa cum o sa ma vedeti ca s-ar putea sa-i mai zic. Pe langa asta mai vanez, citesc, ascult muzica. Toate pe afara daca e frumos, nu-mi place sa stau inchis. Prea multe de zis despre mine nu sunt... Mi-am descoperit abilitatea de a controla magia, nu la indemana multor vampiri si am aflat de curand ca sunt vampir regal. Si cam atat.
Mai nou mi-am descoperit jumatatea demonica si acum incerc sa-mi controlez noile puteri.
Nu-mi mai pasa de titlul pe care il am ca vampir, mi l-am cedat si acum imi caut un scop in viata.
Edit: Conduc Clanul Umbrelor acum.

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Special7
Pot controla atat Focul Demonic-o magie extrem de puternica dar ce produce rani si posesorului si il poate chiar omori, arta secreta a demonilor, exista numai 7 demoni care o pot folosi- si Pasarea Noptii- o arta secreta a vampirilor, nu dau mai multe detalii, 12 vampiri care o pot folosi-. Umbrele m-au recunoscut repede ca si conduncator.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Empty Re: Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt

Mesaj Scris de Vizitator Sam Feb 22, 2014 12:22 pm

Colţ

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Death.the.Kid.240.1592983
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Basic1
Nume:-
Prenume:Colt
*Prenume 2(optional):-
Varsta: 7-Echivalentul a 17 la oameni.(nu conteaza cat traieste un caine, se maturizeaza mult mai repede ca un om)
Inaltime:1,74
Silueta:Supla
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Origins2
Data nasterii:17 iulie
Orasul unde te-ai nascut: Nu e oras, e o padure...
Localizare:Snows
Nationalitate:Romana
Familie:(nume/prenume/varsta/ocupatie)
~Mama:?
~Tata:?
~*Frati/surori(optional):?
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Likedislike3
Like:Metal, Sa fiu mangaiat pe cap intre urechi, Sa alerg, Sa ma lupt, Magia, Capsunele.
Dislike:Pisici, Ciocolata(e putin cam toxica, stiti?)
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Abilities4
Abilitati:alege cateva dintre:magie cu mainile goale/metamorfoza/viteza-fulger.
Alte abilitati*:Muscatura-veninoasa
Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Companion5
Nume:-
Specie:-
Abilitati:-
Caracteristici specifice:-
Imagine:-

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt History6
Pai, am fost crescut de lupi. Intr-o zi am facut o greseala fatala si am fost prins de niste vanatori. Am fost dus pentru prima data intr-un oras. A fost ingrozitor. Bucati de metal ce mergeau cu o viteza foarte mare... Am fost pus intr-un loc stramnt, fara nicio sansa de iesire. Zilele treceau greu, iar cand credeam ca acolo imi voi gasii sfarsitul am fost scos. Doar pentru a fii mutat intr-o alta cusca. Creaturi ciudate veneau si se uitau zilnic la mine. Intr-o zi, o creatura diferita de celelalte a venit si s-a uitat din nou la mine. Era ceva in ochii lui. Mi-a spus ca ma va scoate de acolo. M-a rugat sa mai astept inca putin. Nu vorbea limba mea, dar il intelegeam. Era ca ceilalti, dar in el aveam incredere. Atunci s-a dus si a vorbit cu alta creatura, mai mare si mai urata. Ciudat: acum ii intelegeam graiul si celuilalt. Credeam ca eram sclav. L-am auzit pe cel mai mare cerandu-i ceva. Nu am inteles ce, dar o alta creatura care era impreuna cu el parea nemultumita. Inseamna ca era un pret destul de mare? Posibil. El a acceptat imediat pretul, fara sa se gandeasca prea mult. Creatura care il insotea i-a recomandat pe altcineva, dar el a raspuns: "-Nu. I-am promis ca o sa-l scot de aici. M-ai invatat sa nu-mi incalc promisiunile". A revenit la mine si mi-a zambit. A deschis cusca, si mi-apus ceva in jurul gatului. "Scuze, dar nu pot sa te iau altfel. Iti promit ca o sa o scot imediat ce ajungem, in regula?". I-am raspuns, dar nu sunt sigur ca atunci m-a inteles. M-a scos de acolo si m-a dus altundeva. Nu am inteles nimic din drum, am fost prea speriat de chestiile din metal. De indata ce am ajuns mi-a dat joslegatura de la gat si mi-a spus: "-De acum asta e noua ta casa. Iti place?" M-am uitat prin jur, dar totul imi era confuz. -Presupun ca-ti place mai mult afara, dar nu poti sta mereu acolo. Promit ca maine dimineata te duc intr-un parc, bine? Nu staim ce e acela un "parc", dar am incuviintat. Nu voiam sa-l supar. Ii eram recunoscator ca m-a scos de acolo. A doua zi am aflat ce e acela un parc. Un fel de padure, doar ca e populat si de creaturile astea ciudate. Curand mi-am dat seama ce am vazut in ochii lui. Controlarea energiei. Si, dupa putin timp, i-am spus-o. De data asta a parut ca intelege. A inceput sa planga... Credeam ca l-am suparat. Mi-am cerut scuze. El a raspuns: "-Vorbesti! Chiar vorbesti! Spune-mi, care e numele tau?" I-am raspuns.
De atunci, l-am urmat oriunde mergea. Nu ca un sclav, ci ca un prieten. Reusisem sa ma obisnuiesc cu creturile ciudate. Atat de mult incat am invatat sa le copiez forma.
Insa, de curand a aparut o ruptura intre noi. Parea ca nu ma mai vrea prin prejma, se departase de mine. Inca ii sunt recunoscator, asa ca, pentru a-i fii mai usor, m-am indepartat si eu. M-am inscris la MSU, pentru a nu mai fii nevoit sa aiba grija de mine, sa ma protejeze mereu, pentru a nu-i mai sta in cale. Cand ma va chema, voi reveni. Dar pana atunci voi sta departe de el.

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Special7
Sunt familiarul lui Andrey Dark Shadow.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leonys - Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt Empty Re: Andrey Shadow, Leonys Shadow, Drarcs Delhi, Garnet Rose, Eucliwood Hellscythe, Leonys Mikoto Shadow, Colt

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum