Universitatea Magicsnows
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Full moon party

In jos

Full moon party Empty Full moon party

Mesaj Scris de Luna L. Ruby Mar Mar 27, 2012 11:04 am

Luna a iesit pe usa de sticla care conducea catre terasa unde avea sa fie petrecerea. Organizase asta ca toti prietenii ei si prietenii lor sa se bucure de ploaia destele.odata la 1000 de ani.si poate ca un baiat dragut o sa se uite a stele cu ea. Sau poate ca nu.
Isi aranja rochita albastra in care era imbracata, Se dusese la coafor mai devreme si se vopsise bruneta, O schimbare destul de mare. Purta sandale nu foarte inalte. Se duse la masa cu aperitive urmata de Ace, care in forma sa umana era o fata inalta slaba intr-o rochie scurta stramta neagra. Parul portocaliu ii ajungea pana la talie si avea un zambet triumfator. Luna lua o bucata de sushi si o baga in gura. BUUUN.
Verifica decoratiunile c stele si lampioanele in form de luna. urca pe scara care ducea pe acoperis de unde era programat sa vada stelele. Lasa vantul sa bata. II placea. Cobori iar si se aseza pe unul din fotoliile suspendate de o bara de metal care era de-a lungul terasei. Spera sa nu cedeze...
Luna L. Ruby
Luna L. Ruby
Student anul I
Student anul I

Mesaje : 123
Puncte : 155
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/08/2011
Varsta : 27
Localizare : Pe un nor de vata de zahar pe care il mananc fara sa imi dau sema ca teoretic imi mananc podeaua

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum