Universitatea Magicsnows
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Angajari?

In jos

Angajari? Empty Angajari?

Mesaj Scris de Invader Lamu Mar Apr 08, 2014 11:26 am

Nume: Sharma
Prenume: Sanara
Varsta: 23
Post: Dansatoare

Mentiuni: Inaltimea mea, nu prea ma recomanda pentru celelalte posturi disponibile. Simt ca acesta este postul care mi se potriveste cel mai bine. Fac parte dintr-o familie mixta, mama fiind Americana iar tatal meu fiind Indian, si drept urmare de mica mi-a insuflat pasiunea pentru cultura si traditiile orientale, iar cand am mai crescut, am urmat niste cursuri de Bellydance. Probabil clientii dumneavoastra ar fi incantati sa vada o dansatoare pe masa, si mai ales una de dimensiunea unei papusi. In plus dimensiunea mea, aripile mele, si agilitatea mea, inlatura unul dintre neajunsurile si neplacerile cu care se confrunta concurenta, Si aici ma refer la farfuriile si paharele care se sparg din cauza neatentiei dansatoarelor, si astfel sunt puse pe pierderi, vorbind in termeni economici, ceea ce duce la scaderea profitului firmei.
Desi probabil inca nu a-ti infiintat un astfel de post, poate va veti mai gandi asupra acestui lucru. Eu nu ma voi grabi si sunt dispusa sa astept analizarea cererii mele.
Invader Lamu
Invader Lamu
Student anul I
Student anul I

Mesaje : 84
Puncte : 139
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/04/2014

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum