Universitatea Magicsnows
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La plaja in curte.

In jos

La plaja in curte.  Empty La plaja in curte.

Mesaj Scris de Invader Lamu Mier Apr 09, 2014 10:28 pm

Lum:

Era o zi de vara astfel ca era perfecta pentru o zi de mare sau o zi la piscina din curte. Dar eu vroiam sa le combin pe amandoua. Astfel ca aflandu-ma in dormitor, aveam la dispozitie datorita tehnologiei mele infinite posibilitati de distractie si in bagajele mele imi stransesem si adusesem toate juariile inca de cand venisem aici. Asa ca ma dezbrac, scot din poseta pistolul cu raze de micsorare si apas pe tragaci inspre mine. Peste cateva secunde eram mica cat o papusa. Cotrobai prin hainutele papusilor si gasesc un costum de baie si o rochita de printesa pe care le imbrac, apoi iau ceva bagaje dintrale papusilor, in portbagajul unei masini de jucarie si ma urc in masina decapotabila de jucarie, pe care o conduc, pana afara in curte, langa piscina, pe aleea ce impartea perimetrul piscinei in 2 plaje, si care ajungea pana aproape de marginea piscinei.
Imi scot apoi micutul sezlong pliabil, de jucarie, Ma dezbrac de rochita de printesa, ramanand in costumul de baie al papusii. Ma asez pe sezlong, pe nisip aproape de piscina. Acum pentru mine curtea era cat o plaja imensa iar piscina cat marea.
Invader Lamu
Invader Lamu
Student anul I
Student anul I

Mesaje : 84
Puncte : 139
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/04/2014

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum