Universitatea Magicsnows
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tenis de masa

In jos

Tenis de masa Empty Tenis de masa

Mesaj Scris de Invader Lamu Lun Apr 07, 2014 10:28 pm

Eram in sala de sport, pe una dintre nesele de tenis de maasa. Era singurul sport pe care il puteam practica la dimensiunea mea. Mai ales ca pentru mine tenisul de masa, era ca si cum as fi jucat tenis de camp. Ce-i drept printre palete si mingi erau si unele mai pentru marimea mea. Adica pentru mine respectau dimensiunile unei rachete a unui tenis de camp, erau din aluminu, cu plasa din aluminiu, ceea ce le facea extra usoare, iar mingea era o dimensiune potrivita care sa se potriveasca atat pentru tenis de masa pentru adversar, cat si pentru tenis de camp, pentru mine. Sa joc tenis de masa cu un urias sau cu o uriasa, cum mi se pareau mie celelalte persoane, era amuzant.
Stateam pe masa de tenis de masa, cocotata pe unul din stalpii fileului, in pozitia picior peste picior, sorbind dintr-o doza de Cola, miniaturizata, ce o tineam in mana, si care avea si un pai miniaturizat, in ea.
Invader Lamu
Invader Lamu
Student anul I
Student anul I

Mesaje : 84
Puncte : 139
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/04/2014

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum